AnasayfaE-Postaİletişim
0 212 858 18 11 / 0 533 433 88 29

Hurda Sarı

Hurda Sarı Geri dönüşüm ve hurdacılık alanında en değerli metallerden birisidir, gerek kullanım alanlarının özel olması gerekse fiyat olarak ağır metal sektöründeki en pahalı metaryellerden birisi olması sebebiyle hurdasıda çok değerlidir.Hurda Sarı ocaklarımız da eritilerek düğmeciler ve Altın rafinerinde işlenmektedir.Sarı Hurdalarınız  bizmle değer kazansın Hurda SARI  ,Hurda Bakır ile eşdeğer özelliklere sahiptir günümüz de imatasyon adı verdiğimiz materyeller hurda sarı ile özellik kazanmaktadır. İşlenmesi 1000 derecelik bir ısı ile olan hurda sarılarınız bizimle değer kazansın ve ülkenin geleceğine birlikte yön verelim
Ancak hurda sarıyı benzer metallerden ayırmak kolay olmasada renginin sarı olması ve kullanım alanlarının azlığı sebebiyle ayırabilmeniz mümkündür.
Sarı hurdası kilogram olarak hemen hemen bakır hurdasıyla aynı oranda değerlidir.Bu yüzden sarı hurdalarınızı satmadan mutlaka uzman bir ekspertize göstermenizde yarar vardır.

Değerli müşterilerimiz lütfen bize danışmadan sarı hurdalarınızı satmayınız, piyasının en yüksek değerinde hurda sarılarınızı almaktayız.

Saygılarımızla