AnasayfaE-Postaİletişim
0 212 858 18 11 / 0 533 433 88 29

Hurda Alüminyum

Hurda Alüminyum kilogram bazından en değerli metal hurdalarından birisidir, özellikle hafif metal sanaiyde kullanması ve ülkemizde çok yaygın olması sebebiyle alüminyum hurdası fazlasıyla çıkmaktadır.

Çevre ve şehircilik bakanlığının vermiş olduğu tehlikesiz atık toplama ve ayırma lisanslarına sahip olan firmamızı 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri numaralarından arayarak alüminyum hurdalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.Firmamız kurulduğu günden bugüne alüminyum hurdalarınızı piyasının en yüksek değerinden yerinizde ve değerinde nakit olarak almaktadır.

İşletmelerimiz istanbul avrupa yakası başta olmak üzere, istanbul anadolu yakası ve batı marmara bölgesinde yer alan tüm illerden alüminyum hurdalarının alımını yapmaktadır.Sizde elinizde hurdalarınızı değerinde satmak istiyorsanız çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurda alüminyum fiyatlar:
istanbul avrupa yakası hurda alüminyum fiyatları: kilogram 5.50 TL TONU: 5.500 TL
istanbul anadolu yakası hurda alüminyum fiyatları:4 TL TONU: 4.000 TL

Hurda Alüminyum, Hurda Alüminyum fiyatları, Hurda Alüminyum kilosu, alüminyum hurdası, Hurda Alüminyum kaç para, 2017 Hurda Alüminyum, Hurda Alüminyum 2017, 2017 Hurda Alüminyum fiyatları